Titles you rated

Panic RoomRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Railroad ManRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0