Series
Ratings
31
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
PartnerRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5