Titles you rated
Winter SonataRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5

Missing YouRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5