Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5

Tidal WaveRated ★ 3.5

MasqueradeRated ★ 4.0

The HostRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0