Movies
Ratings
107
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5

FriendRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5

OldboyRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 2.5

The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5

The Way HomeRated ★ 3.0

The Yellow SeaRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.0