Titles you rated

Beethoven VirusRated ★ 3.5
Invisible ManRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
BossRated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
나루토 2기Rated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5

Slam DunkRated ★ 5.0
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
ポケットモンスターRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0