Series
Ratings
127

Kaiju No. 8Rated ★ 5.0

Skip and LoaferRated ★ 5.0

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5

Nodame CantabileRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0