Titles you rated

FrankensteinRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0