Series
Ratings
36
TriggerRated ★ 2.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.0

Beyond EvilRated ★ 4.0
A Discovery of WitchesRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0