Series
Ratings
47
Angel's RevengeRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
DamoRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 2.5