Titles you rated
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0