Series
Ratings
101
The Princess's ManRated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0
Fairy TailRated ★ 5.0