Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0

The HolidayRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0

All About My WifeRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.5

SpellboundRated ★ 3.0

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0

Like for LikesRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0