Series
Ratings
200

My Hero AcademiaRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Gatchaman CrowdsRated ★ 2.0
Death ParadeRated ★ 3.0

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 2.0
Gargantia on the Verdurous Planet: Far Beyond the VoyageRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
OrangeRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 2.5
AnotherRated ★ 3.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Mushi-ShiRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Attic CatRated ★ 3.0