Titles you rated

Robot DreamsRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0

AkiraRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 1.5

ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5

SleepRated ★ 3.0

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0