Series
Ratings
16
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0

One Punch ManRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0