Movies
Ratings
70
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0

Secret ReunionRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0