Titles you rated

The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0

Secret ReunionRated ★ 4.0

Furious 7Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5

SilencedRated ★ 3.5