Titles you rated


Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5