Movies
Ratings
21

The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5

MasqueradeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5

Fast FiveRated ★ 3.5

Take OffRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0

May 18Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5