Movies
Ratings
31
InterstellarRated ★ 5.0

The PiratesRated ★ 5.0

A Hard DayRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0

R-PointRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.0

Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
StealthRated ★ 3.5