Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0

I Saw the DevilRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
FelonRated ★ 4.0

Guns & TalksRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.5