Titles you rated

Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
KaosRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5

Slam DunkRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0

Tokyo RevengersRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.5