Titles you rated

About TimeRated ★ 3.5

Spirited AwayRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 2.5

Chungking ExpressRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 3.5

Architecture 101Rated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5