Series
Ratings
56
The ManipulatedRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
IronheartRated ★ 1.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.0

Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0