Movies
Ratings
30
Still WalkingRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.5

JaneRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.5

A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5

CarolRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5

Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5

Architecture 101Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0