Titles you rated
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 1.0
LTNSRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5