Series
Ratings
53
Queen MantisRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 3.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5

Cowboy BebopRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5