Movies
Ratings
69
Chinese ZodiacRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0

Scandal MakersRated ★ 4.0

Death NoteRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0