Series
Ratings
133
Walt Disney Animation Studios: Short Circuit Experimental Films Season 1Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
The WitchRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
RikokatsuRated ★ 4.0
Riding a UnicornRated ★ 3.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 2.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.0

Anti HeroRated ★ 4.0
코미디 리벤지Rated ★ 4.0
18/40: Unbreakable Bond of DreamsRated ★ 3.0
My Second AoharuRated ★ 3.5
9 BorderRated ★ 3.0
I Will Be Your BloomRated ★ 2.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5