Series
Ratings
49
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5

Attack on TitanRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 3.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
The EternautRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DarkRated ★ 1.0