Series
Ratings
381
The ManipulatedRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Kujo no TaizaiRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Watashi wa SeikeibijinRated ★ 3.0
Iyashi no Otonari-san ni wa Himitsu ga AruRated ★ 2.0
Ano kuzuo nagutteyaritaindaRated ★ 3.0
Their MarriageRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
Dying EyeRated ★ 2.5
Dope Mayaku Torishimaribu TokusyukaRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Dr.ChocolateRated ★ 3.5
Kyojo 2Rated ★ 2.0
KyojoRated ★ 3.5
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 3.5
Knockin' on Locked DoorRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0