Movies
Ratings
94
St. VincentRated ★ 3.5

Architecture 101Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0

All About My WifeRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0

Shrek the ThirdRated ★ 5.0

Fast FiveRated ★ 5.0

Shrek 2Rated ★ 5.0