Series
Ratings
140
We Best Love: Fighting Mr. 2ndRated ★ 3.0
We Best Love: No. 1 For YouRated ★ 3.0
Manner of DeathRated ★ 3.5
Love MechanicsRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
Top FormRated ★ 3.0
Bad Buddy SeriesRated ★ 3.5
KinnPorsche The SeriesRated ★ 4.0
The Time of FeverRated ★ 4.0
Unintentional Love StoryRated ★ 3.5
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 3.5
Ready, Set, LoveRated ★ 3.5
무언가 잘못되었다Rated ★ 3.0
Knight FlowerRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5

New Life BeginsRated ★ 4.0