Movies
Ratings
31
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0

Princess MononokeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0

Source CodeRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0

The ThievesRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0