Movies
Ratings
277

The RevenantRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0

Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
The Merchant of VeniceRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0

PonyoRated ★ 4.0
ToscanaRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Gifted Hands: The Ben Carson StoryRated ★ 3.0
Silver SkatesRated ★ 4.0
The Children's TrainRated ★ 3.5