Series
Ratings
38
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
JumongRated ★ 1.0
Winter SonataRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 1.0

On AirRated ★ 3.0
MomRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5