Movies
Ratings
104
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5

The ClassicRated ★ 2.5

SpellboundRated ★ 2.5

A Moment to RememberRated ★ 2.5