Titles you rated

If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 5.0
First Penguin!Rated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Sumika SumireRated ★ 5.0
Super RichRated ★ 2.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
The Public EnemyRated ★ 4.5
Koi no Jika Sougaku Love & MoneyRated ★ 1.5
Your Turn To Kill 2019 SpecialRated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 0.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 5.0