Series
Ratings
113
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0