Series
Ratings
337
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 2.5
학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Framing Britney SpearsRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
私は父が嫌いですRated ★ 2.5
Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 2.5
Koby-KobyRated ★ 2.5
Widget, the World WatcherRated ★ 3.0

Slam DunkRated ★ 3.5
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.5
Dr. SlumpRated ★ 2.5