Titles you rated


Solo LevelingRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Mother GamesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 4.5