Titles you rated


Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
ChappieRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5

Blood and TiesRated ★ 4.5

Nameless GangsterRated ★ 3.5
UnbrokenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5

ChefRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
She s On DutyRated ★ 2.5

R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0