Series
Ratings
78
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The ChairRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0