Movies
Ratings
119
Son of SaulRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
ObsessedRated ★ 2.0
WantedRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.0

Before I FallRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0