Titles you rated
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5

Despicable MeRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0