Movies
Ratings
29

Confession of MurderRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0

King and the ClownRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0

All About My WifeRated ★ 5.0

200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0

Princess MononokeRated ★ 5.0

SilencedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0