Series
Ratings
43
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 3.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0