Movies
Ratings
37
Collective InventionRated ★ 4.0

VeteranRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 4.5

Spirited AwayRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5

The Man from NowhereRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0