Titles you rated
RED 2Rated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0

The TowerRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0

MementoRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5